Sportfin pomáhá plnit sny o Tokiu 2020

Agentura Sportfin spojila své síly s nejlepšími českými plážovými volejbalisty Odřejem Perušičem a Davidem Schweinerem. Cíl je jasný – postup na OH Tokio 2020.

Sportfin pomáhá plnit sny o Tokiu 2020

Druhého října na tiskové konferenci byli představeni taky noví partneři projektu - společnost OIG jako generalní partner a společnost A1. "Jsem moc rád, že se nám povedlo přivést soukromého partnera do sportu a chci poděkovat p.Ing Františekovi Adlerovi z ateliéru A1 za podporu. Kluci udělali obrovský pokrok pod italským trenérem Tomatisem a společně teď všichni tvoříme silný team, který se popere o účast na OH Tokio 2020," řekl Martin Lébl a dodáva "společné roky zkušeností s hraním v Česku i zahraničí nám umožňují poskytovat kvalitní servis v péči o 85 světových hráčů. Nabízíme pomoc ve všech aspektech života profesionálního hráče. Mimo vyjednávání smluvních podmínek mezi kluby a hráči, se zabýváme poradenstvím v oblasti bankovnictví, pojištění a finančního zajištění po ukončení profesionální kariéry. Staráme se i o budování image hráčů na republikové úrovni formou PR aktivit a event mangementu tak, aby hráči mohli svou pozornost orientovat pouze na hru."

K tomu by mělo nově přispět spojení se společnosti OIG a společnosti A1 "O podporu mě požádal Jakub Novotný. Jako bývalý volejbalista jsem rád, když můžu nějakou formou pomoci mladým talentům. Sám vím, jak z pozice hráče, tak nyní sponzora, jak je pro sportovce těžké zajistit si financovaní. Doufáme ze naše podpora pomůže dvojici Perusič Schweiner bojovat o účast na OH v Tokio 2020." říká majitel společnosti A1, Ing. František Adler. Architektonický a projekční atelier A1 spol. s r. o. vznikl na začátku 90 let 20.stoleti. Ateliér se sídlem v Českých Budějovicích se zaměřuje převážně na projekty průmyslových staveb jako jsou např. logistické a technologické haly, skladové areály a sportovní haly. Projekční tým se převážně zaměřuje na stavebně konstrukční projektování a projektování BIM. 

 width=

Generální partner OIG Power, kterou většinově vlastní bývalý ministr průmyslu a obchodu Martin Kuba, se zabývá výrobou bateriových boxů pro akumulaci elektrické energie vyrobené z obnovitelných zdrojů. Vlajkovou lodí společnosti je tzv. CES Battery Box, použitelný v privátním i průmyslovém sektoru. Pomocí inteligentního řízení, hybriditou a třífázovým systémem představuje špičku na trhu. OIG Power v současné době přichází na trh s novým produktem - elektro dobíjecími stanicemi pro automobily a kola.

"Jsem strašně rád ze můžeme pomoci těmto nadějným beach-volejbalistům. Čeká je spousta práce aby dosáhli cíle které si vytyčili ale potenciál k tomu mají. My se budeme snažit ho rozvinout po všech stránkách, na nich bude to soustředit se pouze na sport. Chtěl bych moc poděkovat firme A1 a jejímu představiteli panu Ing. Františku Adlerovi za podporu, kterou je dnes tak těžké sehnat. Zároveň si i velice vážíme toho, jak naše beachaře podporuje ČVS a Marek Pakosta. Bez veřejné podpory to v dnešní době nejde a proto jsme rádi ze ČVS má tuto strategii - podpořit nejlepší dvojice. Za to děkujeme," říká Jakub Novotný.

Aktuálně nejlepší český pár plážových volejbalistů Ondřej Perušič a David Schweiner už příští víkend zahájí svou zimní přípravu pro cestu skrz olympijskou nominaci. "Je to pro nás obrovská motivace a zároveň největší výzva naší kariéry. Podřizujeme tomu teď naprosto všechno, ale bude to tuhý boj." říká Ondřej Perušič. "Na hrách může startovat 24 týmů a my jsme momentálně na 13. pozici. Nemá cenu lhát, ta šance je velká, ale bude potřeba na tom ještě hodně zamakat." doplňuje parťák David Schweiner.Zpět

© Copyright 2019 - Sportfin.cz Contact